stajnia jutrzenka

Obozy studenckie

Niezapomniane obozy studenckie - ZAPRASZAMY


Podczas naszych obozów studenckich oferujemy:

 • 2 lekcje jazdy konnej każdego dnia pod opieką profesjonalnych instruktorów
 • Program treningów dostosowany do umiejętności i oczekiwań uczestników (od poziomu początkującego do zaawansowanego)
 • Znakomicie wyszkolone konie
 • Małe grupy treningowe
 • Możliwość spędzenia dowolnej ilości czasu przy koniach
 • Przepyszne jedzenie (5 posiłków dziennie)
 • Doskonałe warunki zakwaterowania
 • Możliwość zdobycia szerokiej wiedzy dotyczącej hodowli, treningu i wychowania koni
 • Wiele dodatkowych atrakcji w czasie wolnym od zajęć z końmi
 • Luźną, przyjazną atmosferę
 • Możliwość przyjazdu z własnym koniem

Cena tygodniowego turnusu: 950zł.

W wrześniu przegotowujemy specjalna ofertę dla studentów ale również dla wszystkich, którzy chcą odpocząć po pracy w okresie letnim. Jeśli chcesz naładować akumulatory przed kolejnym semestrem i naprawdę nauczyć się dobrze jeździć konno to właśnie znalazłeś idealne miejsce dla siebie.
Gościom oferujemy znakomite warunki zakwaterowania i pyszne jedzenie (dominuje kuchnia polska, ale ferujemy również specjały z innych części świata). Do dyspozycji pozostają wygodne i przestronne pokoje dwu, trzy i czteroosobowe, Można również korzystać z salonu z kominkiem, telewizorem i DVD. Oferujemy również bezpłatny dostęp do internetu. Oprócz 5 posiłków dziennie możecie w każdej chwili skorzystać z pełnej lodówki.
Najważniejsza oczywiście pozostaje jazda konna. W zależności od umiejętności przygotujemy każdemu indywidualny plan treningowy oraz dobierzemy odpowiedniego konia. W cenie obozu oferujemy dwie lekcje jazdy konnej dziennie przeprowadzone w małych grupkach na odpowiednio przygotowanych koniach.
Nasi instruktorzy stale szkolą się u najlepszych trenerów w Polsce. Możesz się nie obawiać, nauczymy cię prawidłowej jazdy konnej eliminując złe nawyki.

Zapraszamy zarówno tych którzy nigdy nie siedzieli na koniu jak i zawansowanych skoczków czy dresażystów. Naukę na maneżu rozszerzamy o wiedzę na temat hodowli i treningu koni. To wszystko poznacie biorąc udział w pracach stajennych, przy obserwacji szkolenia młodych koni i ich ujeżdżania. Przy zwierzętach możecie spędzać dowolną ilość czasu jeśli tylko będziecie mieć na to ochotę. Dysponujemy szerokim zestawem materiałów szkoleniowych pisemnych i filmowych. Żadne Wasze pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi.

Zapraszamy również serdecznie jeźdźców z własnymi końmi, dla których jesteśmy w stanie zapewnić najlepsze z możliwych warunki w naszej stadninie.

Nie bez znaczenia pozostają uroki otaczającej nas dzikiej przyrody. Pojezierze wałeckie jest jednym z najbardziej ekologicznych miejsc w Polsce. Polodowcowy krajobraz z pięknymi lasami będzie wspaniałym tłem dla Waszych wycieczek. Tereny nadają się idealnie do wycieczek konnych ale także do długich spacerów czy grzybobrania. Dla amatorów sportów wodnych czeka czyste i urokliwie jezioro. Leżące nieopodal Tuczno oferuje szereg interesujących zabytków (Zamek Wedlów i Tuczyńskich oraz zabytkowy kościół). Amatorzy szybkiej jazdy mogą poszaleć na quadach a wieczorem można spędzić miły wieczór w przyjemnej knajpce. Okolica jest jakby stworzona pod obozy studenckie
Podsumowując: nasza gospodarstwo idealnie nadaje się zarówno dla miłośników jeździectwa., jak i tych którzy szukają wypoczynku z dala od zgiełku miast. Zobacz także - wakacje w siodle.